Pátek, 28 ledna, 2022
novinky
PR článek

Dekorace, které dělají Vánoce těmi pravými

Redakce doporučuje

Ekologické a bezúdržbové vytápění? Jedině s propanem!

Teplo otočením jediného knoflíku? Obyvatelé odlehlých oblastí bez přístupu k rozvodné plynové síti volí nejčastěji vytápění na pelety, dříví nebo...

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Také si pamatujete na malou sněžnou kouli, kterou jste rok, co rok vyndávali z krabice s vánočními dekoracemi a těšili jste se, jak se na ni budete ve volných chvílích koukat? Sněžení na malého andílka, křížek nebo třeba hory bylo doslova kouzelné. Každé vánoce bychom měli použít zajímavou a hezkou výzdobu, na kterou budeme my i děti rádi vzpomínat. A třeba se mezi ní najdou i vzácné kousky, které si vaše děti zamilují.

Dekorace pro interiér i exteriér

Jakmile nastává prosinec, je načase zapalovat nejen adventní věnce, začít pomalu také přemýšlet nad vánoční výzdobou. Vánoční dekorace mnozí z nás pořizují s velkým předstihem, ale až při jejich rozmísťovaní se rozhodujeme, kde budou. Zvláště venku se s nimi dá nakládat různě.

Ven bychom měli umístit svítící věnec. Na dveřích dělá velkou parádu a může být ozdoben jen venkovními světly, nebo i baňkami, drobnými zvonečky, vločkami… I svítící dekorace ukryté pod skleněným cylindrem jsou velmi hezké. Když je dáte za okno, nikdo neprojde kolem domu bez povšimnutí. I když jsou uvnitř, je zároveň nazdoben venek.  Ke dveřím můžete dát ikebanu ve vánočním duchu. Stačí pár kousků chvojí, baňky, mašličky, šišky, tavná pistole, kterou vše upevníte, a je hotovo.

Uvnitř můžete použít jak světýlka v různých podobách, třeba dekorativní svítící vločky o velikosti 19 cm, jež rozzáří každý obývák i dětský pokoj, tak skutečné světlo v podobě svíček s barvami a vůněmi vánoc. Krásně vypadají i závěsné svítící hvězdy, figurky, jako třeba vánoční skřítek, pastýř, dřevěný sob nebo třeba celý betlém.

Trochu netradičně

Mezi netradiční vánoční dekorace patří třeba vánoční rohožka, vánoční keramický magnet, krbové zápalky s nápisem Šťastné a veselé a mnohé další.

Podívejte se na bellarose.cz a nakupte si kvalitní dekorace pro netradiční sváteční chvíle.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Ekologické a bezúdržbové vytápění? Jedině s propanem!

Teplo otočením jediného knoflíku? Obyvatelé odlehlých oblastí bez přístupu k rozvodné plynové síti volí nejčastěji vytápění na pelety, dříví nebo...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -