Pátek, 28 ledna, 2022
novinky
PR článek

Víte, ve kterém povlečení vám bude v zimě velmi příjemně?

Redakce doporučuje

Ekologické a bezúdržbové vytápění? Jedině s propanem!

Teplo otočením jediného knoflíku? Obyvatelé odlehlých oblastí bez přístupu k rozvodné plynové síti volí nejčastěji vytápění na pelety, dříví nebo...

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Možná jste si všimli, že se vám v létě spí mnohem lépe pod tenčím bavlněným povlečením, kdežto v zimě je vám příjemné silnější, mírně chloupkové flanelové povlečení. Anebo to ze silnějšího kvalitního krepu. K velmi oblíbeným patří v posledních letech i mikroplyšové povlečení. Znáte jej? Pokud ne, nenechte si jej na zimu uniknout.

Pro malé i velké

Nejčastěji je kupováno v klasickém rozměru 140 x 200 cm, a najdete jej v dětských i studentských pokojích či ložnicích. I když je vyrobeno ze 100 % polyesteru, je naprosto příjemné a velmi vyhledávané. I když nejde o přírodní materiál, budete jej mít rádi pro jeho hřejivost, jemnost, budete se v něm cítit jako v náruči plyšového medvídka. Hebká vlákna se hodí i pro alergiky, a tím, že je toto povlečení hřejivé, je ideální i pro seniory, kteří se hůře zahřívají. Nejenže zahřeje, ale i ozdobí každou místnost, do které jej povléknete.

Jeho velkou předností je, že se nežehlí. Jednoduše jej vyperete, pověsíte a po uschnutí jej můžete hned povléct. Pokud jste pro tuto vlastnost rádi používali krep, i mikroplyš vám bude vyhovovat. Dokonce i mikroplyšové prostěradlo je k dostání, a tak vás příjemné hřát a hladit bude celá postel.

Lůžkoviny v mnoha podobách

Nejen povlečení můžete nakupovat na webu ceskeluzkoviny.cz. Najdete tady i lůžkoviny jako prostěradla, ručníky, osušky, přehozy, deky, župany a další. Celou domácnost můžete vybavit vším potřebným pod jednou střechou.

Péřové peřiny za dostupnou cenu

Jestli si už pár měsíců či let myslíte na péřové peřiny, i ty najdete u Českých lůžkovin. Tvoří je kvalitní husí jemné nebo prachové peří, a právě složení náplně, poměr obou typů peří, může cenu značně ovlivnit. I rozměry peřin a váha náplně jsou u ceny směrodatné.

Pro více informací navštivte ceskeluzkoviny.cz.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Ekologické a bezúdržbové vytápění? Jedině s propanem!

Teplo otočením jediného knoflíku? Obyvatelé odlehlých oblastí bez přístupu k rozvodné plynové síti volí nejčastěji vytápění na pelety, dříví nebo...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -