Pátek, 28 ledna, 2022
novinky
PR článek

Ubrusy PVC mají u nás doma skutečně velké využití

Redakce doporučuje

Ekologické a bezúdržbové vytápění? Jedině s propanem!

Teplo otočením jediného knoflíku? Obyvatelé odlehlých oblastí bez přístupu k rozvodné plynové síti volí nejčastěji vytápění na pelety, dříví nebo...

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Velmi pěkné ubrusy PVC mají v naší domácnosti skutečně velké využití. Sama si velmi dobře pamatuji, že je má maminka využívala vždy v kuchyni namísto klasického ubrusu. Stejně tak vždy měla alespoň dva záložní PVC ubrusy na stůl, který stál na terase a vždy když se mělo venku grilovat či k nám zavítal nějaký soused či kamarád anebo někdo z rodiny, vytáhla pouze ubrus z PVC a mohlo se prostírat. Tyto igelitové ubrusy jsou tak skutečně vynikajícími pomocníky v každé domácnosti. 

Ubrusy PVC se prodávají v celé řadě různých vzorů

Ubrusy PVC si je možné vybrat hned v celé řadě různých vzorů. Není tak vůbec nutné se spokojit pouze s jednou barvou ubrusu. Plastový ubrus může mít totiž různé vzory a může být také různě barevný, což je skvělé. Já osobně dávám přednost zejména květinovým či geometrickým vzorům. V kuchyni mám tak ubrus z PVC v barvě světle modré a ten zdobí krásné slunečnice. Na zahradu jsem zase zvolila ubrus, který má dřevěný vzor. A nedávno mi má maminka koupila ubrus, na které jsou krásné geometrické vzory a který má působivé barvy. 

Plastový ubrus do dětského pokoje

Ubrusy PVC si dokonce nalezly své využití také v dětském pokoji, kam jsem umístila jeden krásně barevný PVC ubrus. Metráž si naštěstí může zákazník zvolit sám, a tak jsem dětem pořídila ubrus, který sedí přímo na jejich dětský stůl, u kterého si hrají. Dětem jsem ho pořídila na jejich vlastní přání, jelikož mi dcera při výběru ubrusu na internetu koukala přes rameno a zalíbil se jí jeden ubrus z webových stránek a musela ho za každou cenu mít. Díky tomu, že se ovšem jedná o ubrus z PVC, nemám o jeho údržbu vůbec žádný strach, jelikož mi k jeho umytí stačí pouze horká voda a hadr. Díky tomu jsou všechny stoly pořád krásně čisté a když dojde k nějaké nehodě, lze se jí velmi lehce zbavit během několika málo minut. 

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Ekologické a bezúdržbové vytápění? Jedině s propanem!

Teplo otočením jediného knoflíku? Obyvatelé odlehlých oblastí bez přístupu k rozvodné plynové síti volí nejčastěji vytápění na pelety, dříví nebo...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -