Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky
PR článek

Chytrá řešení jako nedílná součást menších bytů

Redakce doporučuje

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Víte, ve kterém povlečení vám bude v zimě velmi příjemně?

Možná jste si všimli, že se vám v létě spí mnohem lépe pod tenčím bavlněným povlečením, kdežto v zimě je vám...

Máte malý příbytek? Možná se ptáte, jak ho alespoň opticky zvětšit. V případě menších bytů se vyplatí investovat do chytrých zařízení a opatření, která jsou na první pohled neviditelná. Kupříkladu taková rozkládací pohovka. Na první pohled se jeví jako normální kus nábytku nezabírající mnoho místa, na druhou stranu je to praktický společník, na kterém se hravě vyspíte vy nebo vaše návštěva. 

A přesně taková chytrá řešení máme na mysli, přesně taková chytrá řešení malým, respektive menším bytům opravdu sluší. Je však třeba konstatovat, že je ocení i majitelé velkých nemovitostí, kteří chtějí jenom ušetřit místo. Obecně jsou chytrá řešení méně náročná na prosto a většinou se jedná o víceúčelový nábytek. Stejně praktická je třeba rozkládací matrace.

Hlavně to chce dostatek úložného prostoru

Pokud budete pátrat po podobném chytrém řešení do vašeho příbytku, nezapomeňte na jedno – dostatek úložního prostoru je základ. Pokud si pořídíte pohovky nebo postel s úložným prostorem, rázem vám odpadne nutnost kupovat komodu nebo velkou skříň zabírající v bytě místo. 

Ptáte se, jak ještě lze v příbytku zajistit dostatek úložných prostor? Řešením je mimo jiné i maximální využití plochy stěny. Ze stěny lze udělat obrovskou šatní stěnu, případně v kuchyni ze stěny udělejte stěnu kuchyňskou, na kterou zavěsíte veškeré potřebné vybavení a další. 

Barvy vám hrají do karet

Potřebujete menší byt trochu zvětšit? Tedy alespoň opticky, pokud to půjde? Možná nevíte, že ve svém rukávu ukrýváte nemalé eso. Tím esem jsou barvy, kterými pomalujete zdi v místnosti. V ideálním případě volte světlé odstíny, které umí místnost opravdu skvěle opticky zvětšit. K tomu slaďte veškeré přehozy, závěsy nebo taburety, také odkládací stolky nebo obrazy. Společně jsou kombinací, která vrátí vašemu interiéru život a alespoň optickou velikost.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -