Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky
PR článek

PRAHA: Bydlete v centru, nikoliv na periferii

Redakce doporučuje

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Víte, ve kterém povlečení vám bude v zimě velmi příjemně?

Možná jste si všimli, že se vám v létě spí mnohem lépe pod tenčím bavlněným povlečením, kdežto v zimě je vám...

Sehnat nové bydlení v hlavním městě je v posledních letech nadlidským úkolem. Novostavby v rezidencích sice přibývají, ale není jich dostatek a obvykle se nacházejí v satelitech na periferii se špatnou dostupností do centra. To ale neplatí pro rezidenci Na Vackově, která má adresu na Žižkově.

Konečně bytové centrum, co má skvělé logistické vlastnosti a je living friendly pro všechny sociální třídy i věkové struktury. Nové byty Praha 3 jsou prototypem moderního bydlení, které roste na pomezí obchodní čtvrti s pulsujícím ruchem velkoměsta a klidné lokality s dostatkem zeleně. Vackov je ideálním průsečíkem světa byznysu, pracovních příležitostí, plné občanské vybavenosti a naprostého soukromí. O to se postarají rezidenční byty se svými balkony, terasami a předzahrádkami.

Bytová politika

Prodej bytů v Praze na Žižkově nabízí 347 jedno- až pětipokojových bytů, které jsou rozděleny v pěti samostatných domech, jež v pouliční zástavbě tvoří jeden důmyslný celek. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha.

Interiéry garantují vzdušnost a přísun přirozeného denního světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras. Okna jsou stejně tak umístěna na preferované světové strany.

Z architektonického hlediska pojetí citlivě pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Výběr bytu z pohodlí domova

Výběr konkrétní jednotky je možno provést on-line. Na website developera byty.navackove.cz je k dispozici katalog bytů, kde je díky grafické vizualizaci možné zhlédnout polohu bytu nejen zvenku, ale i jeho půdorys zevnitř. Chytrá vizualizace je natolik dokonalá, že vám na jeden klik ukáže nejen volné kapacity, ale navíc budete vidět umístění své polohy i vzhledem k sousedům, což taky není k zahození.

Zcela transparentně je možné zjistit i finální cenu a v případě potřeby poptat systém financování pomocí hypotéky. Pro klienty projektu BYTY NA VACKOVĚ jsou připraveny zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru ve spolupráci se společností Hyposervis Consulting a.s.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -