Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky
PR článek

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Redakce doporučuje

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Víte, ve kterém povlečení vám bude v zimě velmi příjemně?

Možná jste si všimli, že se vám v létě spí mnohem lépe pod tenčím bavlněným povlečením, kdežto v zimě je vám...

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla ani trička s potiskem či s různými nápisy. Právě takové kousky dodají totiž vašemu šatníku ten pravý šmrnc a můžete díky nim lépe vyjádřit svou osobnost nebo poukázat na něco, co máte rádi.

Nejlepší na tom všem je, že trička s potiskem jsou trendy už několik let a rozhodně to nevypadá, že by se chystala naše skříně opustit. Kombinovat je můžete nejen s džínami a kraťasy. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte tričko s potiskem třeba k sukni nebo k saku.

Trička s potiskem vyjadřují naše pocity, stavy, osobnost a naše zájmy

Trička s potiskem jsou úžasná i v tom, co všechno dokáží vyjádřit. Nejen, že umí být vtipná. Takovým tričkem můžete dát najevo svou náladu, pocit i vaše zájmy. Trička s potiskem se dnes vyrábí pro nejlepší kamarádky, zamilované páry i celé rodiny.

Potěšit takovým tričkem můžete také zdravotní sestřičku, farmáře, hasiče nebo paní doktorku. Hodí se i pro sportovce, milovníky psů, rybáře, ajťáky nebo vegetariány. Radost udělají i trička s hláškou z oblíbeného filmu.

Nebojte se tedy taková trička nosit. Mohou vypadat opravdu dobře. Už dávno nejsou záležitostí jen dětí nebo puberťáků a obléct si je může opravdu každý. Pokud máte originální nápad, můžete si dokonce tričko s potiskem vytvořit přesně podle vašich představ.

Jak se o trička s potiskem starat?

Když už si tričko s potiskem pořídíte, snažte se, aby vám také co nejdéle vydrželo. Víte, jak správně trička s potiskem prát nebo žehlit?

Jak správně prát trička s potiskem

Poprvé byste měli tričko s potiskem vyprat ještě před prvním použitím. Důležité je prát taková trička správně hlavně proto, že tím šetříte potisk a vydrží déle bez známek poškození.

Vše začíná už výběrem pracího prášku, který by neměl obsahovat žádná bělidla, aby tričko neztrácelo barvu a nedocházelo k jeho poškození. Dál se řiďte pokyny na tričku, obvykle se perou na 40°C.

Před tím, než dáte tričko s potiskem do pračky je třeba ho otočit naruby, motivem dovnitř. Chráníte tak potisk před jeho ošoupáním. Při sušení se nedoporučuje sušička ale starý dobrý sušák nebo šňůra.

TIP: podívejte se na návod, jak správně prát oblečení

Jak správně žehlit trička s potiskem

Když máte vypráno a usušeno přichází na scénu žehlicí prkno a žehlička. Tady je důležité pamatovat na jednu hlavní zásadu a tou je: nikdy nežehlit přímo přes potisk! Došlo by totiž k jeho poškození.

Tričko je dobré žehlit většinou obrácené naruby nebo přes jiný kus látky. Zároveň pokud je tričko vyrobeno z bavlny není potřeba nastavovat žehličku ani na vyšší stupně teploty. Pak už stačí jen hezky složit do skříně.

Alena Mrvíková, SEO služby a copywriting

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -