Středa, 29 března, 2023
novinky
PR článek

Nábytek na míru šetří místo a odlehčuje prostor

Redakce doporučuje

Tipy na zajímavé zlepšováky do domácnosti

Domov je místo, kde trávíme většinu času, a proto by měl být co nejpříjemnější a co nejefektivnější. Dnes se...

Jak docílit moderního interiéru v roce 2023?

Toužíte po moderním interiéru? Módní trendy se mění jako na běžícím páse, a to samozřejmě i ve světě bydlení,...

Potřebujete zemní vruty a vše potřebné pro oplocení? Pak jste tu správně!

Mmploty.cz nabízí široký sortiment plotových dílců, od 2D až po 3D modely (plotové dílce 3D, plotové dílce 2D). Má...

Nedostatek skříní a úložných prostor? Krabice pod nábytkem a další bedny, tašky nebo různé kastle se všemožnými věcmi všude, kde se to jen nabízí? Pohled na takový byt nebo dům bývá neutěšený, navíc chaotické uspořádání vede k nepořádku a neustálému hledání toho či onoho, co se zrovna potřebuje. Ale jak navrátit do bytu pořádek a zvýšit množství úložných prostor? Vsaďte na osvědčené rady!

Základem je úklid

Co si budeme namlouvat, ale opravdu všechny věci potřebujete a není nic na vyhození? V každém bytě nebo domě se najde nespočet věcí, které se nepoužívají, ale jsou stále funkční a stojí za to je dát na bazar k prodeji nebo je věnovat na charitu. Obdobně je možné postupovat s oblečením. Veškerý papír nebo staré železo a jiné kovy ze sklepa nebo kuchyně se mohou odvézt do sběrny. Sklo, plasty a ostatní odpad musí putovat do určených popelnic. Vytříděno? Jde se na stěhování!

Pořádek v kuchyni

Nedostává se úložných prostor v kuchyni na veškeré vybavení? Nejjednodušším řešením jsou kuchyňské linky na míru, které zužitkují veškerý volný prostor. Horní skříňky mohou sahat až ke stropu, nevznikne tak hluché místo na nich, kde se hromadí prach nebo kam se odkládají sezónní spotřebiče, formičky na vánoční cukroví nebo jiné nepotřebnosti. Obdobně lze při 3D plánování využít rohy nebo niky, kam profesionálové umí navrhnout funkční a praktický nábytek.

Volně dýchat v pokojích

Jak získat místo v pokojích, aby se v nich dalo volně dýchat i přebývat? I zde lze odlehčit prostor pomocí nábytku na míru, který dá pokojům jednotný a moderní vzhled. Starý a nepraktický nábytek darujte za odvoz. Vestavěné skříně s praktickými úložnými prostory pojmou mnohem více věcí, ale zaberou méně prostoru. Dojde i k optickému zvětšení pokojů, ve kterých pak lépe vyniknou zajímavé bytové doplňky. Prostor také může ozvláštnit stojací lampa, moderní kusový koberec ve stylu patchworku nebo ručně šité polštáře v trendy barvách na gauči.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Tipy na zajímavé zlepšováky do domácnosti

Domov je místo, kde trávíme většinu času, a proto by měl být co nejpříjemnější a co nejefektivnější. Dnes se...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -