Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky
PR článek

Na rozměrech záleží. A to i v případě regálů

Redakce doporučuje

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Víte, ve kterém povlečení vám bude v zimě velmi příjemně?

Možná jste si všimli, že se vám v létě spí mnohem lépe pod tenčím bavlněným povlečením, kdežto v zimě je vám...

Regálové systémy dnes nejsou součástí jenom skladů a skladových prostor, i když zde si pravděpodobně najdou opravdu velké uplatnění. Kovové regály velice často najdeme také v garážích, kde si z nich kutilové dělají třeba stojan na pneumatiky. Jsou součástí i kutilských dílen nebo supermarketů a hypermarketů, kde slouží k přehlednému uskladnění nabízeného zboží. Ať už má regál sloužit k jakémukoli účelu, na rozměrech i v jeho případě záleží. 

Jak již bylo nastíněno, regálové systémy dnes mají opravdu širokou škálu využití. Pokud patříte k lidem, kteří si jeden takový regál chtějí pořídit (ať už je důvodem cokoliv či ať už má sloužit k jakémukoli účelu), nezapomínejte na jeho rozměry. Pokud si rozměry nezjistíte, můžete se při koupi pořádně spálit. 

Kovové regály mají tři rozměry

U kovových regálů se setkáte s třemi rozměry, a to s jejich výškou, šířkou a také hloubkou. V případě šířky nevadí, když se splete. Když koupíte menší, vyřešíte to tím, že koupíte poté další regál, který zaplní volný prostor. Jenže pokud se spletete v hloubce nebo výšce, to už by problém být mohl. 

Proto se vyplatí vždycky počítat s rezervou. Sice se rezervy v mnoha případech nevyplácí, ale v tomto případě ano. S mírnými rezervami se vám podaří využít maximální potenciál regálu, který vám poté bude sloužit dlouhé roky (ty kovové se přece jenom chlubí opravdu dlouhou životností). 

Řešením mohou být nekonečné regály

Možná chcete využít maximum skladového prostoru nebo maximum prostoru, který nabízí vaše garáž, ale zatím nedokážete zaplnit celý regálový systém. A jelikož neumí plně využít jeho potenciál, chcete od něj upustit. 

V této chvíli mohou být řešením takzvané nekonečné regály, které se s postupem času (až třeba budete mít věcí vícero) mohou rozšiřovat. Možnost postupného rozšiřování je jejich přední výhoda, kvůli které jim dává přednost nejeden zákazník.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -