Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky
PR článek

Otázky a odpovědi týkající se vířivek a odpovědi na ně

Redakce doporučuje

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...

Chyby, kvůli kterým je uklízení peklo

Uklízení je činnost, ke které dochází prakticky každý týden. A ne všichni ho mají v lásce. Zatímco někteří se...

Víte, ve kterém povlečení vám bude v zimě velmi příjemně?

Možná jste si všimli, že se vám v létě spí mnohem lépe pod tenčím bavlněným povlečením, kdežto v zimě je vám...

Jelikož nám letos nedovolili vycestovat za hranice k moři, většina lidí investovala do privátního wellness. Kromě luxusní sauny si pořídili také vířivku. Najdou se však mezi námi stále i ti, kteří nad koupí vířivky teprve uvažují. Přece jenom brzy tu jsou vánoční svátky a taková vířivá vana – to je krásný dárek, který by se mohl najít pod stromečkem. Pokud vířivku zvažujete, jistě si pokládáte mnoho otázek. Pojďme si zodpovědět především ty nejčastější, ať v tom máme zase trochu jasněji. 

Existuje rozdíl mezi drahou a levnou vířivkou?

Pokud jste už pátrali po své vysněné relaxační vířivce, narazili jste na levnější a také na dražší alternativy. To vás vede k jedné otázce – jaký je vůbec rozdíl mezi drahou a levnou vířivkou? Existuje nějaký rozdíl?

Samozřejmě, že rozdíl mezi jednotlivými vířivkami existuje. Dražší vířivky jsou zpravidla kvalitnější. Mají propracovanější čistící systém, také s sebou nesou i servisní služby. U levnějších vířivek riskujete to, že s jednotlivé díly rychleji opotřebují a že tak brzy budete muset podstupovat opravu či celkovou výměnu vířivky.

Mohou vířivku využívat i děti?

Rádi byste, aby si vířivky mohla užívat celá rodina? Jenže ve vaší rodině se nachází také děti. Nabízí se tedy otázka, jestli je vířivka vhodná i pro děti? Mohou ji děti využívat? Odpovědí je, že ano. I děti mohou využívat vířivku. Je však dobré snížit teplotu, případně jim nezapínejte masážní programy. Vířivka jim tedy může sloužit během letních dnů jako takový malý bazén, který je pro ně bezpečnější, než klasický velký bazén.

Využívat ji nemohou jenom těhotné ženy nebo lidé, kteří mají problém s pobytem ve velice teplé vodě. 

Lze používat venkovní vířivku po celý rok?

Velice často pokládaným dotazem je také to, jestli je možné využívat vířivku po celý rok. Odpovědí je, že ano – lze to. Vířivky jsou dokonce speciálně dělané na to, aby zdatně odolávaly teplotním rozdílům. Umí tak zvládat nejen velká vedra, ale i extrémní mrazy, ke kterým může dojít ke konci nebo na začátku roku.

Oblíbený je například výrobce vířivek Villeroy & Boch, který má výjimečně krásné tvarování, plnohodnotné zateplení a řadu dalších benefitů, které se dočtete zde: https://www.spa-virivky.cz/virivky/vyjimecnost-virivek/

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Trička s potiskem: vtipná a stále trendy

Stejně jako by v žádném šatníku nemělo chybět obyčejné černé nebo bílé tričko a džíny, scházet by neměla...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -